en iyi Satmak 2017 YENI Pet Köpek Dayan Ses Oyuncaklar Katı direnç Isırmaya Oynanabilir Yüksek Kalite Kahverengi Yeşil Komik Pet oyuncak
sıcak Ipuçları:
1. About Boyutu -----
*** nedeniyle farklı ölçüm yöntemleri, eller tarafından bu within±1-3 cm hata normal aittir. sakıncası varsa, onu satın almayın lütfen.
2. About Fotoğraf ----
*** nedeniyle çekim ışık farkı, bu web sitesinde gösterilen resimden biraz farklı renk. sakıncası ise, onu satın almayın lütfen.
3. About Rusya Arkadaşlar ----
*** lütfen bize tam adınızı teyit yardımcı sırayla İngilizce, (verilen ad + baba adı + soyadı), veya gümrük tarafından parsel geri gönderilecektir.
4. About İspanya Arkadaşlar ----
*** seçiminiz için yeni bir nakliye yolu (Sinoair-Correos Ekonomi Servisi), bu şekilde parsel olacak be daha hızlı teslim.
5. About Epacket ----
*** nedeniyle ABD, Avustralya ve Kanada Ülke web sitesinde izleme bilgilerini güncelleyecek olmaz, lütfen alıcı Epacket tarafından nakliye yolu seçin daha iyi, bu hızlı teslim edecektir.

Etiketler: Ucuz En iyi Satmak 2017 YENI Pet Köpek Dayan Ses Oyuncaklar Katı direnç Isırmaya Oynanabilir Yüksek Kalite Kahverengi Yeşil Komik Pet oyuncak, Yüksek Kalite En iyi Satmak 2017 YENI Pet Köpek Dayan Ses Oyuncaklar Katı direnç Isırmaya Oynanabilir Yüksek Kalite Kahverengi Yeşil Komik Pet oyuncak, Çin Köpek Oyuncak. Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 35cm x 25cm x 15cm (13.78in x 9.84in x 5.91in)
boyut L
Tipi Köpekler
malzeme Aşağı
Toys Type Chew Toys
color brown green
texture A short nap corduroy
fill High quality PP cotton
Apply to dogs Medium and large dog
characteristic Resistant to bite teeth clean teeth

Yorum Yap

En iyi Satmak 2017 YENI Pet Köpek Dayan Ses Oyuncaklar Katı direnç Isırmaya Oynanabilir Yüksek Kalite Kahverengi Yeşil Komik Pet oyuncak

Ek bilgi

Fiyat:₺32.18

Kategori:misc

SKU: c27855

Değerlendirmeler: