Bluetooth 4.0 Performans mükemmel ulaşır tüm beklenmedik fonksiyonları; Sezgisel ekran veri ekran Ile, arayan Kimlik ve Uyarılar Taciz aramalar ve istediğiniz bir cevap reddediyorum. Kolay 1.5 saat içinde tam olarak şarj, kullanabilirsiniz için 10-15 gün ile bir tam güç, 30 gün bekleme, PC için Çevre Malzeme kordonlu saat. 24 saat Aktivite Takip: bu doğru kayıt tüm faaliyetleri, mesafe dahil çalıştırmak, kalori tüketimi, zaman için faaliyetleri, kolay let, dinlenmek ve sporting zaman keyfini çıkarın. Gerçek zamanlı kayıt: BIR dizi uyku veri, sen kolay bildirin uyku kalite ve zaman içinde bazı kötü geliştirmek. Ve Kalori Sayacı, Ayrıntılı BIR veri hakkında Yağ Yakma teşvik edecek size tutmak sporting, daha iyi size yardımcı fit tutmak. Bluetooth 4.0 Performans mükemmel ulaşır tüm beklenmedik fonksiyonları; Sezgisel ekran veri ekran Ile, arayan Kimlik ve Uyarılar Taciz aramalar ve istediğiniz bir cevap reddediyorum.
Kolay 1.5 saat içinde tam olarak şarj, kullanabilirsiniz için 10-15 gün ile bir tam güç, 30 gün bekleme, PC için Çevre Malzeme kordonlu saat.

Etiketler: Ucuz Akıllı Bluetooth Kol Kablosuz Izle Bilezik LCD Ekran Sync Çağrı, SMS, Müzik, Alarm, adımsayar Kronometre, Kalori Sayacı, Yüksek Kalite Akıllı Bluetooth Kol Kablosuz Izle Bilezik-LCD Ekran Sync Çağrı, SMS, Müzik, Alarm, adımsayar Kronometre, Kalori Sayacı, Çin Açık Araçları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Marka Adı MUMIAN

Yorum Yap

Akıllı Bluetooth Kol Kablosuz Izle Bilezik-LCD Ekran Sync Çağrı, SMS, Müzik, Alarm, adımsayar Kronometre, Kalori Sayacı

Ek bilgi

Fiyat:₺67.47

SKU: c7451

Değerlendirmeler: